İlan karşılaştırması yapabilmeniz için en az 2 adet ilan seçmeniz gerekmektedir.


Kapat

Konut Sigortanızı Mutlaka Yaptırın...

ED Plus Estate olarak gayrimenkulünüze mutlaka sigorta yaptırmanızı öneririz. Anlaşmalı olduğumuz acentelerden size özel indirimli sigorta fiyatlarımızı öğrenmeden sigorta yaptırmayınız...  

Eviniz, sevinçleriniz, hüzünleriniz, anılarınız ve o anılarla yüklü eşyalarınızla size aittir. Dışarıdaki tüm zorluklara karşı güç topladığınız, ait olduğunuz, her köşesine kendinizden bir parça kattığınız yerdir. Her evin içi, dışarıdan bakanlara sıradan görünse de çok büyük anlamlarla değerlenen eşyalarla doludur. Eviniz ve eşyalarınız size bu kadar şey ifade ederken, onların güvende olduğundan emin olmak istemez misiniz?

Konut Sigortası yaptırarak evinizi ve eşyalarınızı güvence altına alabilir, beklenmedik olaylar sonucu oluşan maddi zararlardan korunabilirsiniz.

Üstelik evinize Konut Sigortası yaptırmanız için ev sahibi olmanıza bile gerek yok. Sizin için çok değerli olan eşyalarınız da Konut Sigortası kapsamında güvence altına alınabilir.

Konut Sigortası sizi hangi durumlara karşı korur?

  • Önceden hiçbir şekilde tahmin edilemeyen hırsızlık riskini hayatınızdan çıkarır.
  • Zaman içinde küçük aksiliklere ödediğiniz ücretlere oranla tasarruf yapmanızı sağlar.
  • Doğal afet ya da kazalara karşı güvende hissetmenizi sağlar.
  • Konut Sigortası, size tek bir poliçe ile birçok avantajı aynı anda sağlar, vakit ve nakit tasarrufu yapmanıza yardımcı olur.
  • En sahibi olmamanız durumunda ise konut sigortanızı yaptırmak, eşyalarınızı güvene almanızı sağlar.
  • Sel, yangın, hezeyan gibi aklınıza gelen ya da gelemeyen birçok aksilik için evinizi sigortalar, huzurlu olmanızı sağlar.#edplusestate


#edestateHizmet Talep Formu

Hizmetlerimiz
+90 533 851 27 10

edestate.com, Tüm Hakları Saklıdır.

Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir